Ne žodžiais o darbais…

2013-07-25

Lietuvos profesinei sąjungai „Sandrauga“ svarbu ne tik deklaruoti pagalbą savo nariams, tačiau naudojant įvairias teisinės priemones, kuo labiau užtikrinti savo nariams darbo, ekonomines, socialines teises bei interesus.

Tačiau ar įmanoma tinkamai užtikrinti darbuotojo teises nesant darbuotojo suvokimo, iniciatyvos ir aktyvaus dalyvavimo sprendžiant susidariusią problemą?

Tikrai ne. Teisių apsaugos lygis priklauso ne tik nuo tinkamai vykdomos profesinių sąjungų veiklos, bet ir nuo paties darbuotojo aktyvaus dalyvavimo užtikrinant savo teisių apsaugą, todėl būtinas abipusis aktyvus bendradarbiavimas.

LPS “Sandrauga” jungia įvairius sektorius, yra sukūrusi ne vieną savo padalinį skirtinguose valstybės institucijose. Kiekvienam padaliniui yra išrenkamas padalinio pirmininkas, iš kurio tikimasi ypatingo bendradarbiavimo, atstovavimo ir aktyvios veiklos.

 Mes džiaugiamės savo nariais, kurie jau eilę metų būdami mūsų tarpe, aktyviai veikia ir atstovauja savo profesines sąjungas, o tuo pačiu yra ir nepakeičiami savo profesijos specialistai.Jau penkeri metai, kai pareigūnų, valstybinių įstaigų sektoriui atstovauja pareigūnė, teisininkė Živilė Čeplauskė.

Dirbdama atsakingą daug reikalavimų turintį darbą, užimdama aukščiausiojo laipsnio tyrėjo pareigas bei besirūpindama visų žmonių bendru saugumu, Živilė nuoširdžiai ir atkakliai, kuruoja savo sektoriaus veiklą, atstovauja, gina pareigūnų teises. Šiandieninėje aplinkoje kai daugelis žmogiškųjų vertybių nustumtos į pakraštį, kai rinkos ekonomiką bandoma įbrukti net į žmonių sąmonę – išklausyti žmogų, jam padėti jau yra sveikintina. Jautrumas, žmogiškas supratimas, teisinis, kvalifikuotas vertinimas, racionalūs ir konstruktyvūs sprendimai, dalykiškumas tai tik keletas Živilės savybių,dėl kurių ji mėgstama kolektyve.

Valstybinių įstaigų ir teisėsaugos institucijų sektoriuje nuolat didėja narių skaičius, intensyviai plečiasi veiklos teritorijos. Tai didele dalimi priklauso ir nuo sektoriaus vadovų aktyvios pozicijos. Linkime ir toliau Živilei neblėstančio aktyvumo, energijos padedant žmonėmis!

LPS „Sandrauga“ kolektyvas

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *