Nemokamos teisinės konsultacijos profesinės sąjungos „Sandrauga“ nariams kiekvieną ketvirtadienį – tradicija

2019-06-01

LPS „Sandrauga“ administracijos darbuotojai dalinasi gerąją praktika ir džiaugiasi, jog ir kitos profesinės sąjungos po truputį Lietuvoje seka „Sandraugos“ pavyzdžiu ir pradeda teikti tokio pobūdžio teisines konsultacijas savo nariams. „Kiekvieną savaitės ketvirtadienį į mūsų teikiamas konsultacijas užsiregistruoja nuo 8 iki 15 narių. Kartais skaičiai būna dar didesni jeigu skaičiuoti ir gaunamus elektroninius laiškus bei skambučius. Tačiau tenka suktis ir viską suspėti! Tempai milžiniški, tenka peržiūrėti ir įsigilinti į „krūvas“ dokumentų, tačiau smagu, kai gali padėti dirbančiajam, profesinės sąjungos nariui, ar jo artimiesiems darbo, civilinės ar administracinės teisės klausimais“, – pasakojo LPS „Sandrauga“ etatiniai darbuotojai.27067147_804098743125127_5588289456798426756_n

LPS „Sandrauga“ teikia nemokamas teisines konsultacijas kiekvieną ketvirtadienį. Būtina išankstinė registracija!

Konsultacijos vyksta LPS „Sandrauga“ būstinėje (Laisvės al. 46, Kaunas), jas teikia kvalifikuoti teisininkai bei advokatai. Registruotis į konsultacijas galima telefonu arba el. paštu, bet pastaruoju atveju registracija galios tik sulaukus tai patvirtinančio e.laiško.

Registracija telefonu: 8-37 20 65 97, +370 655 85311.

Registracija el. paštu: info@sandrauga.lt

Ką nurodyti registruojantis el. paštu?

Registruojantis konsultacijai, reikia pateikti savo vardą ir pavardę, darbovietės pavadinimą ir savo klausimo temą, trumpą temos aprašymą.

Ar būtina būti profesinės sąjungos „Sandrauga“ nariu?

Konsultacijos teikiamos ne vien LPS „Sandrauga“ nariams, tačiau ir narių artimiesiems. Bet jei narys nesate – būtinai tai pažymėkite/pasakykite. Profesinės sąjungos nariams taikomos kur kas platesnės galimybės (pvz.: lanksčiau derinamas konsultacijų laikas).

Ką pasiimti su savimi?

Su savimi turėkite telefoną (ir mūsų numerį) – ne visiems pasiseka mus rasti iš pirmo karto. Tokiais atvejais labai patogu susiskambinti 😊

Iki pasimatymo!

LPS „Sandrauga“ informacija

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *