„Smaližius“ ir vėl teisme

2013-09-03

Yra tokių ydų, kurių tiesiog neįmanoma išsigydyti. Bent jau kai kuriems tai tikrai nepavyksta. „Smaližiumi“ pramintas AB „Lituanica“ vadovas ir toliau ieško lėšų saldainiams nusipirkti.

Ne vieną kartą esame rašę apie AB „Lituanica“ direktorių ir jo „žygdarbius“ dėl kurių, jau eilę kartų susitinkame teisme.

Darbuotojams neišmokėti uždirbti pinigai , delspinigiai, procesinės palūkanos, neturtinė žala, o galiausiai ir nuskaičiuotas ir nepervestas profesinės sąjungos nario mokestis. Ir taip vis iš naujo ir iš naujo…

Kada gi atsibos „Lituanica“ direktoriui K. Deltuvai suptis šioje teismų karuselėje, ir atsisakyti tokio algų mokėjimo būdo?

Šiandien Kauno apygardos teisme išnagrinėta dar viena byla dėl metus laiko, vienai iš AB „Lituanica“ darbuotojų nemokamo arba nereguliariai mokomo atlyginimo, ir neišmokėtos neturtinės žalos. Stebina toks įstaigos vadovas, iš kurio, už puikią darbo kokybę, atiduotą laiką JO įmonėje, darbo užmokesčio reikia prašyti teisme.

Tačiau, kaip liaudyje sakoma: „Lašas po lašo ir akmenį pratašo.“

Tikėkimės neilgai jau tęsis, toks K. Deltuvos vadovavimas, ir kad LPS „Sandrauga“ įdėtas darbas vis gi duos savų rezultatų.

Ar mūsų „teismų“ gydymo būdas išgydys šį „smaližių“? Ar nuo smaližiavimo, kitų lėšomis, teks ieškoti stipresnių „vaistų“?

 

D. L.

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *