Susitikimas Marių ligoninėje

2013-09-10

Šiandien Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“  lankėsi Všį Respublikinės Kauno ligoninės padalinyje Marių ligoninėje, kur susitiko su ligoninės administracija bei darbuotojais.

Direktorė Ramune Mazaliauskiene supažindino LPS „Sandrauga“ su ligoninės darbu, bei skyrė laiko susitikimui, į kurį buvo pakviesti ir darbuotojai.

Marių ligoninės personalui buvo pristatyta LPS „Sandrauga“  veikla, aptarta kolektyvinė sutartis, bei problemos kylančios darbovietėje. Buvo atsakyta į darbuotojų klausimus, bei aptarta ateities bendradarbiavimo perspektyva.

Pirmininkas Kęstutis Juknis, ne tik palinkėjo darbuotojams į darbą ateiti su geromis emocijomis, energija, idėjomis, tačiau ir priminė, kad didžiausią narių skaičių turinčios Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ specialistai visuomet pasiruošę kvalifikuotai padėti.

Panašu, kad Marių direktorė Ramunė Mazaliauskienė yra UŽ socialinį dialogą bei bendradarbiavimą, tikimės, kad šioje įstaigoje sumažės ir iš vis nekils darbuotojų skundų, kad iš ties bus pasiektas bendradarbiavimas, ir priimti abipusiai naudingi,  racionalūs, teisingi, bei teisėti sprendimai.

                                                                                                                                               Dovilė L.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *