Grybų šventė 2013

2013.09.30

Ei tai vija pinavija, visą dieną grybais lijo, visą dieną, nuo pat ryto, į LPS „Sandrauga“ narių pintines grybai krito, krito, krito…

Rugsėjo 28 dieną, LPS „Sandrauga“ kolektyvas ir profesinės sąjungos nariai, jau anksti rytą kėlęsi keliavo į Varėnos grybų šventę.

Sakoma- ankstus rytas tinkamiausias metas grybauti, nes kol dar švinta, grybai sodresni, kietesni ir tvirtesni. Tuo puikiai visi įsitikino.

Šventę pradėję Marcinkonių kaime, sudalyvavę grybavimo varžybose, prisirinkę grybų nepaprastai skaniai vakaro grybienei, ir pasimankštinę bei išbandę savo jėgas įvairiose atrakcijose, pasižvalgyti ir medinių šaukštų įsigyti didelis LPS „Sandrauga“ kolektyvas nuvyko į Varėnos šventę.

 Dieną buvo smagi, o svarbiausia subūrė didelį LPS „Sandrauga“ kolektyvą į vieną vietą, kur buvo paliktos visos problemos ir sunkūs darbai. Nėra nieko svarbiau už gerus socialinius santykius, ir turiningą poilsį!

 Dėkojameuž dalyvavimą irgerąnuotaiką! Susitiksim kitais metais, ir tikėkimės šį kartą tapsim grybavimo čempionais!

Užfiksuotų akimirkų iš šventės sulauksite greitu laiku, o tie kas nekantrauja, dalį iš jų jau galite rasti mūsų Facebook svetainėje.

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *