Statutiniams ir valstybės tarnautojams svarbi informacija

2013-10-10

Gerbiamas pareigūne,

Ar Jus pasiekė informacija apie Konstitucinio Teismo nutarimą, nustatantį, kad teisinis reguliavimas, kuriuo dėl ekonomikos krizės sumažinti valstybės tarnautojų ir teisėjų pareiginės algos (atlyginimo) koeficientai, valstybės tarnautojų priedų už kvalifikacines klases, statutinių valstybės tarnautojų priedų už kvalifikacines kategorijas dydžiai, prieštarauja Konstitucijoje įtvirtintai teisei gauti teisingą apmokėjimą už darbą, konstituciniam teisinės valstybės principui?

Jei vidaus reikalų sistemoje tarnavai iki ekonomikos krizės ir tau iki šiol buvo mokamas sumažintas atlyginimas už tarnybą, apginti savo interesus turi laiko tik iki 2013 m. spalio 31 d.

Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“-  Jūsų apskrityje veikianti  organizacija, kurios pagrindinė veiklos kryptis yra atstovauti ir ginti dirbančiųjų (tarnaujančiųjų) darbo, ekonomines ir socialines teises bei interesus. Kvalifikuoti teisininkai ne tik konsultuoja visais rūpimais klausimais, rengia procesinius dokumentus dėl pažeistų teisių gynimo, bet ir atstovauja visų instancijų teismuose.

Mes galime padėti išspręsti Jums iškilusias problemas, todėl siūlome pasinaudoti teikiamomis paslaugomis, pasikonsultuoti – nes tik savalaikis  sprendimas būna pats efektyviausias. Nemokamos konsultacijos teikiamos Laisvės al. 46 (IV aukštas) Kaunas, LT-44246 arba el.paštu info@sandrauga.lt Norėdami konsultuotis būtina užsiregistruoti telefonu (8-37) 20-65-97. Kaip tapti mūsų nariu skelbiama puslapyje www.sandrauga.lt

 

Pagarbiai LPS „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *