Sveikinimas Tarptautinės mokytojų dienos proga

Sveikiname Lietuvos mokytojus su jų profesine švente. Dėka Jūsų, Lietuvos vaikai kiekvieną dieną tampa vis šviesesni ir perspektyvesni. Visais žmonijos gyvavimo laikotarpiais mokytojo profesija buvo svarbi žmonėms, tačiau ne ką mažiau svarbesnė ir šiuo metu.

mokytojaiDėkojame už Jūsų ryžtą ir pasiaukojimą auginant, mokinant vaikus, rengiant juos savarankiškam gyvenimui. Ypatingai šiuo sunkiu laikotarpiu, kai švietimo metodai yra nepastovūs dėl visiems suprantamų ir žinomų priežasčių. Šiais laikais mokytojui tenka didžiulė atsakomybė už mokinius, dėl to jie dirba pastovioje įtampoje, patiria stresą ar net sulaukia mobingo apraiškų. Deja, tenka pripažinti, kad atsitinka atvejų, kai mūsų pedagogai nebeatlaiko tokio nuolatinio krūvio ir streso.

Linkime mokytojams kuo didžiausios stiprybės, valios, kantrybės ir motyvacijos toliau šviesti mūsų visuomenę. Didžioji dalis Lietuvos ateities priklauso nuo Jūsų, bet norime priminti Jums, kad pasirūpintumėte ir savimi, skirtumėte laiko sau, o svarbiausia – leisti pailsėti. Neleiskite būti spaudžiami ir mobinguojami. Netylėkite ir nekentėkite – kartu mes galime įveikti problemas.

Ačiū Jums, mokytojai!

Nuoširdžiai Jūsų,

LPS „Sandrauga“ pirmininkas

Kęstutis Juknis