Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas baigė svarstyti 2014 m. valstybės biudžeto projektą

2013-11-07

Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas 2013 lapkričio 6 dienos posėdyje baigė svarstyti 2014 m. valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projektą.

Komiteto posėdyje dalyvavę Seimui atskaitingų institucijų atstovai pateikė savo pastabas ir pasiūlymus dėl 2014 m. valstybės biudžeto projekto. Valstybinės kultūros paveldo komisijos, Etninės kultūros globos tarybos, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos ir VŠĮ Nacionalinio radijo ir televizijos vadovai prašė padidinti įstatymo projekte institucijoms numatytus asignavimus.

Komiteto posėdyje taip pat buvo svarstomi piliečių, asociacijų, kitų suinteresuotų asmenų, valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų, Seimo narių pasiūlymai.

Komiteto nariai bendru sutarimu pritarė nuostatai, kad tęstiniai švietimo, mokslo ir kultūros projektai turi būti toliau finansuojami, o naujų įgyvendinimas – atidedamas. Atsižvelgdamas į šiuo metu kultūros įstaigose dirbančių specialistų darbo užmokesčio vidurkį, komitetas taip pat išreiškė bendrą poziciją, kad turi būti didinami asignavimai kultūros darbuotojų darbo užmokesčiui.

Toliau 2014 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projektas bus  svarstomas plenariniame Seimo posėdyje.

 

lrs.lt informacija

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *