NAUJI VERSLO VINGIAI „LITUANICA“VADOVO GALVOJE

                                                             2012-09-03

                      Šiandien Kauno m. apylinkės teisme iš esmės išnagrinėtos dar dvi bylos dėl darbdavio- AB „Lituanica“- neteisėtų veiksmų, tai yra darbo užmokesčio, delspinigių, procesinių palūkanų ir neturtinės žalos priteisimo.

 Nagrinėjant bylas netikėtai išaiškėjo AB „Lituanica“ direktoriaus K. Deltuvos „genialus“ ir užslėptas verslo planas kaip ne tik nemokėti darbo užmokesčių darbuotojams, bet jiems nesumokėtus pinigus panaudoti savo versle. Tada, prieš eilinį teismo posėdį, sumokėti darbuotojui dvigubą  sumą pinigų (atlyginimą ir įsiskolinimą vienu metu), o teisme argumentuoti, jog tik dosnus darbdavys gali mokėti darbuotojui dvigubą atlyginimą.

 K. Deltuvosverslo vingis“ : panaudodamas darbuotojų pinigus savo verslui, o po to sumokėdamas iš karto du arba tris įsiskolintus atlyginimus, darbdavys nesiekia darbuotojo gerbūvio, kaip pats teigia. Nuo dvigubo ar trigubo atlyginimo darbuotojui iš karto atskaitomas ir dvigubai ar trigubai didesnis pajamų mokestis, nei būtų atskaitomas nuo vieno, laiku mokamo atlyginimo.

LPS “Sandrauga” komentaras: AB “Lituanica” darbuotojo pajamų mokesčio dydis kyla proporcingai  darbdavio “geranoriškumui” ir “dosnumui”.

 

Žavinta Stroputė

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *