Metinis „Logistikos ir transporto forumas“

2013-12-12

Šiandien LPSF „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis dalyvauja metiniame „Logistikos ir transporto forume“, kurį organizuoja dienraštis „Verslo žinios“ ir Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“.

Forume dalyvauja įvairių logistikos ir transporto sektoriaus įmonių bei, įmonių turinčių logistikos padalinius atstovai, profesinės sąjungos.

Forumo tikslas, surasti būdų, kaip sumažinti vairuotojų trūkumą, pasidalinti įžvalgomis apie tai, ko transporto ir logistikos įmonės gali tikėtis ateinančiais metais. Kalbama apie efektyvumą bei gilinamasi į atskiras situacijas, atskiras problemas, patariama, kaip spręsti vieną ar kitą problemą.

Kaip jau esame ne karta minėję, LPSF „Sandrauga“ veikia didelėse transporto įmonėse pvz. tokiose kaip UAB „Pekotra“, UAB „Transgroup“, UAB „Hoptransa“, UAB „Manvesta“, UAB „Girteka“ ir kt., todėl ji yra ypač suinteresuota siekti transporto verslo sąlygų ir darbo teisių gerinimo ir realaus įgyvendinimo, tame tarpe ginti ir atstovauti narius santykiuose su valstybinės valdžios institucijomis, bei kitaip prisidėti prie transporto darbuotojų darbo kokybės gerinimo.

Dovilė L.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *