Svarbi informacija dėl viešųjų ir privačių interesų deklaracijų pildymo

 

2012-09-26

Visi asmenys, nurodyti Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme, turi pateikti deklaracijas iki 2012 rugsėjo 30 d.

Atkreipiame LPS „Sandrauga“ narių dėmesį, jog eilutėje , kurioje reikia nurodyti narystę viešosiose įstaigose ar ( ir ) asociacijose, reikia deklaruoti savo dalyvavimą šiuose subjektuose. Negalima painioti narystės viešosiose įstaigose, asociacijose su naryste profesinėje sąjungoje. Tai visiškai skirtingi dalykai, todėl duomenis apie narystę profesinėje sąjungoje, veiklą joje darbdaviui rinkti draudžiama ( Lietuvos Respublikos Profesinių sąjungų įstatymo 3 str. ir Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo 2 str. 8 d.  ).

Darbdavio kišimasis į profesinių sąjungų vidaus reikalus, bandymas įtakoti narystę, rinkti duomenis apie narystę – įstatymo leidėjo yra kriminalizuotas ( Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 177 str. ), todėl dėl iškilusių klausimų, susijusių su naryste profesinėje sąjungoje, prašome mus nedelsiant informuoti el. paštu – sandrauga_ centras@hotmail.com ; telefonu ( 8-37 ) 20 65 97; arba kitais Jums patogiais būdais.

Primename, kad LPS ,,Sandrauga“ kiekvieną ketvirtadienį teikia  nemokamas teisines konsultacijas civilinės, administracinės ir baudžiamosios teisės klausimais.

 

LPS „Sandrauga“ informacija

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *