Susitikimas su Kauno apskrities policijos vadovu

2014-02-19

Šiandien įvyko LPSF „Sandraugos“ pirmininko Kęstučio Juknio bei kitų profesinių sąjungų federacijos atstovų susitikimas su Kauno apskrities vyriausio policijos komisariato viršininku Linu Pernavu. Abiejų šalių bendras tikslas aptarti profesinių sąjungų ir Kauno apskrities vyriausio  komisariato socialinį dialogą bei tolimesnį bendradarbiavimą.          

  „Nuolatinė ir betarpiška informacijos kaita turi vykti“ – kalbėjo Kauno apskrities VPK viršininkas L. Pernavas. Šio susitikimo metu išryškėjo bendra nuomonė, kad biurokratinis aparatas ateityje turi mažėti ir bendradarbiavimo keliu abi šalys gali veikti iš vien – ginti tiek pareigūno, tiek kitų darbuotojų interesus. Šiam tikslui pasiekti Kauno apskrities VPK viršininkas yra pasiryžęs bent kartą per mėnesį lankytis skirtinguose komisariatuose ir domėtis kokiomis sąlygomis tarnybą atliekantys pareigūnai dirba. Šiuos žingsnius LPSF „Sandrauga“ atstovai vertina teigiamai, nes mano, kad darbuotojams, kurie nepriklauso LPSF „Sandrauga“ taip pat būtinas dėmesys dėl darbo sąlygų, ekonominių bei socialinių garantijų.

Susitikimo dalyviai pabrėžė, kad profesinių sąjungų tikslas yra ginti ir atstovauti pareigūną bendradarbiaujant su Kauno apskrities VPK vadovais. Turėdamos vieną tikslą jos turėtų veikti iš vien ir padėti viena kitai. Kauno apskrities VPK viršininkas pritarė, kad geriausia yra geranoriškas susitarimas, o tik kai nėra kitos išeities – imtis radikalių priemonių, rašyti įsakymus ir pan. Tikėkimės, kad ši  pradžia padės pamatus dalykiškam bendradarbiavimui ir ateityje bus pastebimi rezultatai.

I. Ž.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *