Susitikimas su Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėju A. Bagdonu

2014-03-07

Šiandien 10 valandą LPS „Sandrauga“ patalpose vyko susitikimas su Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėju A. Bagdonu, Kauno lopšelio–darželio „Gintarėlis“ direktore Vilma Skrebyte bei Kauno lopšelio–darželio „Gintarėlis“, Kauno 1-ojo vaikų darželio, Kauno lopšelio–darželio „Klevelis“  auklėtojomis, kurio metu buvo siekta rasti bendrus sąlyčio  taškus ir tarpininkaujant profesinei sąjungai paskatinti bendradarbiavimą tarp darbuotojo ir darbdavio.

Susitikimo metu atvykusios daželių auklėtojos pristatė problemas, kurios turėtų būti kuo greičiau sprendžiamos ateityje. Nevykstant socialiniam dialogui  tarp darbuotojo ir darbdavio, kyla problemos, kurių nesunkiai buvo galima išvengti darbdaviui pateikiant informaciją apie darbo vietoje planuojamus atlikti veiksmus: naujų etatų kūrimą, krūvių mažinimą, viršvalandžių apmokėjimą, vaikų grupių didinimą ir pan.

Šiuo susitikimu buvo siekta užmegzti ilgalaikį socialinį dialogą, kuris padėtų išvengti problemų, kylančių dėl abipusės komunikacijos stokos. Taip pat ateityje būtų siektina, kad darbdaviai nesukeltų psichologinio spaudimo darbuotojams, kad šie priklauso profesiniai sąjungai. Tikimės, kad Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas A. Bagdonas supranta socialinio dialogo svarbą.

I. Ž.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *