Panaikinus kioskus be darbo liktų pusę tūkstančio kauniečių

2014-04-10

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius 2012 m. liepos mėn. 31 d. pavedė rengti kioskų, paviljonų ir prekybai pritaikytų automobilių ar priekabų išdėstymo specialųjį planą. Planavimo tikslai buvo sureguliuoti laikinų prekybos paslaugų teikimo statinių ir prekybos įrenginių išdėstymą viešose vietose ir suformuotose žemės sklypuose Kauno mieste.

Plano reikalavimuose buvo nurodyta, kad kioskų, paviljonų ir prekybai pritaikytų automobilių ar priekabų negalima statyti 300 m. atstumu iki prekybos centrų. Smulkiųjų prekybininkų veikla  ribojama senamiestyje ir kitose Kauno miesto vietose. Patvirtinus specialaus plano plėtros alternatyvą reikėtų nugriauti daugumą kioskų, o darbo netektų daugiau  nei pusę tūkstančio pardavėjų ar tiekėjų.

Kovo 27 d. Kauno Verslo tarybos posėdyje meras susirinkusiems smulkiesiems prekybininkams, miesto politikams ir žurnalistams pareiškė, kad rengiamas kioskų išdėstymo specialusis planas yra embriono stadijoje ir savivaldybės urbanistai kol kas tik suženklino visus kioskus.

Informacija pateikta www.bns.lt

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *