Transporto įmonės vadovas santykius su profsąjungos nariais aiškinasi mindamas teismo koridorius

2012-10-12

UAB ,,Pekotra“ direktorius Kęstutis Ceizaris šių metų pradžioje pasirašė įsakymą Nr. Į-12-01, kuriuo vairuotojui profesinės sąjungos „Sandrauga“ padalinio pirmininkui inicijavo patikrinimą, neleido išvykti į komandiruotes, darė išskaitas iš darbo užmokesčio ir manė, kad  visi jo veiksmai yra teisingi ir pagrįsti. Bendrovės apyvarta 2011 metais buvo tik… 29 milijonai 985 tūkstančiai litų!!! 2012 m. birželio 1 dieną UAB,,Pekotra“ dirbo 128 darbuotojai, iš kurių daugiau nei 2/3  yra profsąjungos ,,Sandrauga“ nariai. Bendrovės direktorius įsivaizdavo, kad profesinė sąjunga įmonėje įsisteigė tam, kad padėtų jam lobti ir turtėti darbuotojų sąskaita.

Šiaulių rajono apylinkės teisme išnagrinėta byla, kurioje vairuotojui ekspeditoriui iš UAB „Pekotra“ priteista neturtinė žala dėl neteisėtai darytų 1263,61 Lt išskaitų iš darbo užmokesčio, įpareigojo UAB „Pekotra“ išskaitas grąžinti, priteisė iš atsakovo žyminį mokestį. LPS ,,Sandrauga“ mano, kad šio nario teises būtina ginti ir apeliacine tvarka.

Šiais metais Kęstutis Ceizaris privalės minti Šiaulių rajono apylinkės teismo koridorius dar dviejose bylose. Tikimės, kad direktorius, turintis tokią didelę apyvartą, turės ir daug gražaus laisvo laiko teismo posėdžiams. Teismai ypač naudingi tiems, kurie mano, kad besisukantys milijonai suteikia jiems teisę elgtis su darbuotojai kaip patinka.

Kęstutis Juknis

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *