LPS „Sandrauga“ teisininkai laimėjo bylą prieš neteisėtai pasipelnyti mėginusį darbdavį

2014 06 10

Neseniai pasibaigė vienas iš didesnių darbo ginčų, kur Vilkaviškio bendrovė UAB „Transkede“ vadovas nesėkmingai mėgino pasipelnyti iš vairuotojo, pareikšdamas jam 23 tūkst. Lt ieškinį už darbo metu neva padarytus neteisėtus veiksmus ir, jo manymu, atsiradusią žalą. Vairuotojui G.Š. atstovavę Lietuvos Profesinės Sąjungos „Sandrauga“ (toliau – LSP „Sandrauga“) teisininkai buvo nustebę darbdavio įžūlumu.

LPS „Sandrauga“ jungia daug transporto vairuotojų organizacijų visoje respublikoje. Profesinės sąjungos atstovai mano, kad primityvi ieškovo pozicija mėginant nepagrįstai pasipelnyti iš vairuotojo, pasinaudojant savo, kaip  darbdavio,  stipresne pozicija, jau tampa tradiciniu reiškiniu, su kuriuo pajėgios kovoti tik profesionalios profsąjungos.

Gindama vairuotojo-ekspeditoriaus interesus, LPS „Sandrauga“ sėkmingai įrodė, kad visi 5 pareikšti kaltinimų punktai buvo nepagrįsti. Ši istorija vaizdžiai įrodo, kodėl darbuotojai turėtų būti budrūs ir atsakingai vertinti savo pasirašomus dokumentus. LSP „Sandrauga“ pirmininkas K. Juknis, komentuodamas šitą situaciją pabrėžė, kad: „darbuotojas visada turi skirti laiko pagalvoti, o esant neaiškiai situacijai, konsultuotis su jį atstovaujančia profsąjunga“.

Rūta Geležinė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *