Valstybinė tarnybinės etikos komisija tiria Piliuonos vidurinės mokyklos direktorės elgesį

2014 06 16

Valstybinė tarnybinės etikos komisija pradėjo tyrimą dėl Kauno rajono Piliuonos vidurinės mokyklos direktorės Janinos Sergedienės elgesio. Tyrimas pradėtas kilus įtarimui, kad direktorės veiksmai prasilenkia su įstatymo nuostatomis. Minėtoje mokykloje direktorė galimai neteisėtai įdarbino savo sūnų ir sutuoktinį.

LSP „Sandrauga“ jau yra tekę bylinėtis su šia direktore ir atstovauti savo narės interesus. Tuomet teismas nurodė J.Sergedienei grąžinti į darbą neteisėtai atleistą savo pavaldinę, mokytoją V. Paužolienę ir sumokėti tūkstantines pinigines išmokas už priverstinę prastovą. Dėl patirtų finansinių nuostolių, atsiradusių dėl neteisėtų direktorės veiksmų, Kauno rajono savivaldybė veiksmų nesiėme.

Žinant Kauno rajono savivaldybės polinkį asmeniškai vertinti visas priimamas į švietimo įstaigas personas, neaplenkiant valytojų bei sargų, kyla retorinis klausimas: kaip šis valstybinės tarnybinės etikos komisijos tiriamas atvejis „prasprūdo pro akis“ ne tik švietimo skyriaus valdininkams, bet ir rajono tarybos nariams?

Rūta Geležinė, remiantis LSP „Sandrauga“ ir vtek.lt informacija

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *