Kai direktorius bendraut nenori…

2014 06 25

Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos direktorius aiškinsis teismui, kodėl nusprendė neteikti Lietuvos profesinei sąjungai „Sandrauga“ informacijos apie darbo ir ekonominių klausimų sprendimus šioje mokykloje.

LR Darbo kodekso 47 straipsnis nurodo, kad visi darbdaviai privalo teikti informaciją profesinėms sąjungoms. Tačiau žinia apie šį įstatymą nepasiekė Kauno Ugnės Karvelis direktoriaus. „Sandraugai“ nesulaukus informacijos apie padėtį minėtoje mokykloje, kreipėsi į teismą.

Paprastai tokio pobūdžio bylos yra ganėtinai retos, nes darbdaviai, kaip taisyklė, gerai žino savo įgaliojimų ribas. Todėl ši stebinanti išimtis turėtų pasitarnauti kaip priminimas, kad įstatymų nesilaikymas užtraukia sankcijas.

Kauno rajono savivaldybei mėginant šviesinti ir skaidrinti savo reputaciją, toks direktoriaus išsišokimas verčia šia žinute sudvejoti. Skaidrumo neprideda  ir korupcijos atvejai Kauno rajono savivaldybėje, jos kontroliuojamose bendrovėse, bei atskirų vadovų kompetencijos trūkumas ir įžūlumas. Kuo jis baigsis informuosime vėliau.

Žavinta Stroputė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *