„Sandrauga“ skatino Kačerginės mokytojų, bendruomenės ir rajono savivaldybės dialogą

Kęstutis Juknis

2014 06 27

Šiandien vyko Lietuvos Profesinės Sąjungos „Sandrauga“ organizuotas Kačerginės bendruomenės ir pagrindinės mokyklos mokytojų susitikimas su Kauno rajono savivaldybės atstovais. Susitikimo tema – Kačerginėje planuojamas atidaryti universalus daugiafunkcinis centras (toliau – UDC). Susitikimas inicijuotas Kačerginės mokytojams nerimaujant, kad šio centro atidarymas iškelia grėsmę jų darbo vietoms.

Vykdant UDC įrengimo darbus Kačerginės pagrindinės mokyklos mokytojams nebuvo teikiama informacija apie tai, kuo šis centras užsiims ir kaip tai paveiks jų darbą. Tokia situacija pedagogams ir kitiems mokyklos darbuotojams kelia nemažai nerimo. Ir šis nerimas pagrįstas – juk centras įkuriamas iš Kačerginės mokyklos nusavinto bendrabučio patalpose, taigi – mokyklos kieme. Taip pat, projekte numatyta, kad abi įstaigos naudosis tomis pačiomis patalpomis. Nors rajono savivaldybės atstovė mokytojus ramino, kad UDC pradėjus darbą Kačerginės pagrindinė mokykla išliks, kaip perskirstyti darbo krūviai atsilieps mokytojams – atsakyta nebuvo.

LPS „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis pabrėžė, kad prie pedagogų nerimo smarkiai prisidėjo informacijos apie UDC steigimo darbus neteikimas. Jis primygtinai paragino centro steigėjus ištaisyti šią klaidą ir aktyviai informuoti Kačerginės bendruomenę bei mokytojus apie projekto eigą. Taip nenutikus, K. Juknis neatmetė galimybės imtis griežtų veiksmų.

Kaip rutuliosis ši istorija – informuosime vėliau.

Rūta Geležinė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *