Barmenė išsireikalavo „pamirštą“ atlygį už darbą

2014-07-27 

Taikos sutartimi  išspręstas darbo santykių ginčas tarp E.T. (atstovaujamos LPS „Sandrauga“) ir UAB „Onrama“. Barmene-padavėja dirbusiai merginai pavyko atgauti ne pilnai išmokėtą atlyginimą ir „užmirštą“ kompensaciją už nepanaudotas atostogas.

Darbo ginčų komisiją ši byla pasiekė po to, kai nutraukus darbo santykius E.T. nesulaukė viso jai priklausančio užmokesčio už pradirbtą laikotarpį ir kompensacijos už nepanaudotas atostogas. Įsikišus merginą atstovaujančiai profesinei sąjungai, bendrovės atstovai greitai pastebėjo savo klaidą. Pasiekusi Darbo ginčų komisiją, byla buvo išspręsta taikiu susitarimu.

LPS „Sandrauga“ linki UAB “Onrama“ nuo šiol išvengti tokių nesusipratimų ir atidžiau skaičiuoti darbuotojams priklausantį atlyginimą – kad ateityje būtų išvengta dar didesnių išlaidų mokant ne tik atlyginimus, bet ir delspinigius, bei bylinėjimosi išlaidas.

Lietuvos profesinei sąjungai „Sandrauga“ dažnai tenka susidurti su tokiais ir panašiais pavyzdžiais, kuomet darbdavys nesileidžiantis į diskusijas ir nemėginantis spręsti iškilusių nesusipratimų bei nesklandumų, labai greitai pakeičia nuomonę supratęs, kad darbuotojo teisės bus ginamos.

Parengė Rūta Geležinė, remiantis LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *