Naujienos iš pajūrio: „Sandrauga“ poilsiauja

2014-07-28

Kaip mus informuoja atskirų sektorių, išskyrus transporto ir statybos, darbuotojai „Sandrauga“ nariai poilsį sutinka įvairiai. Tie nariai, kurie suskubo rezervuoti poilsinius namelius Šventojoje, dabar mėgaujasi saule ir karštu pajūrio smėliu, o ir beigi, žaidžia su krykštaujančiais vaikais ir šokinėja per bangas. Tuo tarpu tie, kurie laukė iki paskutinės minutės siekdami įsitikinti, kad įsibėgėjus sezonui poilsio vietą pajūryje susirasti labai sudėtinga,  dabar džiaugiasi būtent „taip ir žinoję“.

Jau keletą metų Sandrauga siūlo poilsį Šventojoje poilsio nameliuose, bei kompensuoja nemažą dalį kelialapių kainos. Šiuo pasiūlymu naudojasi nariai, suskubę rezervuoti vietą dar balandžio-gegužės mėnesiais.  Jie informuoja, kad šiais metais pasitaikė mažiau incidentų kuomet atsipalaidavę poilsiautojai pamiršta batus prie jūros, bei neatsimena kur pasistatė dviratį. Tačiau atsirado naujų kuriozų. Kai kurie nariai pamiršo, kad saulė degina ir nepasiėmė apsauginio kremo.

Primename, kad už nudegimus saulėje „Sandrauga“ neatsako.

Taip pat gauname žinių ir atsiliepimų iš poilsiautojų Druskininkuose, Molėtuose, Anykščiuose bei kitose maloniuose Lietuvos kampeliuose. Įdomu tai, kad kai kurie nariai teigia paskutinį kartą su šeima poilsiaut išsiruošę daugiau nei prieš 20 metų. Jie tvirtina besidžiaugiantys, kad šiemet išdrįso iškeisti pomidorų auginimą kolektyvinių sodų šiltnamiuose ir šiuo metu demonstruoja savo maudymosi kostiumus tyrų Lietuvos ežerų beigi jūros pakrantėse.

Praktika rodo, kad „Sandrauga“ pirmininkas, teisininkai ir administracija karščiui atsparūs. Kadangi kartu su saulės smūgių sezonu, kartu padaugėja ir bandymų priimti darbuotojams nepalankius įstatymus ir Vyriausybės nutarimus, „Sandrauga“ kolektyvas palaiko solidarumą su transporto, statybų, valstybės ir savivaldybių tarnautojais ir šiuo metu įnirtingai pluša. Jiems primename, kad kaip ir visuomet, teisinės konsultacijos, vyksta kiekvieną ketvirtadienį, adresu Sacharos dykuma Laisvės al.46, Kaunas.

Rūta Geležinė

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *