SVEIKINIMAI ANDRIUI KRIVICKUI APELIACINE TVARKA LAIMĖJUS TEISMĄ

2012-11-09

Vakar, 2012-11-08, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas paliko nepakeistą  Kauno apygardos administracinio teismo sprendimą 2012-04-10, kuriuo buvo panaikintas Kauno apskr.vyriausiojo policijos komisariato  viršininko 2012 m. vasario 3 d. įsakymas Nr. 20-TE-105 „Dėl tarnybinės nuobaudos skyrimo vyresniajam inspektoriui Andriui Krivickui“. Pareigūną atstovavo Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“.

Primename, kad tai antrasis Andriaus Krivicko  apeliacine tvarka laimėtas procesas prieš Kauno apskrities VPK tuos pačius pareigūnus dėl neteisėto tarnybinės nuobaudos skyrimo ir  diskriminavimo.

LPS „Sandrauga“ išvada: du teisminiai procesai, konstatavę, kad vyresniajam tyrėjui Andriui Krivickui  nuobaudos inicijuotos ir skirtos nepagrįstai patvirtino, jog Kauno apskr. VPK atsakingi asmenys tarnybines procedūras inicijuoja „lengva ranka“, be pagrindo ir naudoja kaip įrankį palaužti savo nuomonę turinčius, principingus pareigūnus. Profesinė sąjunga pasilieka teisę atsakingiems pareigūnams inicijuoti tyrimus dėl piktnaudžiavimo tarnyba.

Žavinta Stroputė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *