Kauno apskr. VPK pareigūnų dėmesiui !

2012-11-27

Šiandien Kauno apskr. VPK Centro PK pasitarimų salėje įvyko vidaus reikalų sistemos
darbuotojų susitikimas su Sveikatos priežiūros tarnybos prie VRM Pensijų skyriaus vyriausiuoju specialistu Gintaru Kaminsku. Išklausyti  daugeliui pareigūnų aktualios informacijos atvyko ir LPS „Sandrauga“ atstovas. Specialistas G. Kaminskas konkrečių temų nepalietė, bet pateikė tik bendrą informaciją  valstybinės pensijos gavimo klausimais, išdėstė  aktualų pareigūnų pensijų teisinį reguliavimą, teismų praktikos tendencijas bei
atsakė į keletą pateiktų aktualiausių klausimų. Susitikimo metu buvo atkreiptas  susirinkusiųjų dėmesys į dokumentų, kuriuos reikia pateikti norint gauti pareigūno pensiją pildymo ir pateikimo tvarką, vidaus tarnybos stažo ir stažo pensijai gauti skaičiavimo tvarkas, taip pat aptarti našlių ir našlaičių pensijų gavimo atvejai.

Primename, jog LPS „Sandrauga“ kiekvieną ketvirtadienį nuo 15 h. vykdo nemokamas teisines konsultacijas ( adresu – Laisvės al. 46, Kaunas ) visais su tarnyba susijusiais klausimais. Kilus klausimui dėl valstybinių pareigūnų pensijų, kviečiame registruotis tel. (8-37) 20 65 97.

Vaciukas Teisutis

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *