Grybai surinkti ir supakuoti, o šventinė nuotaika dar neišblėsus

2014-09-29

„Sandrauga“ narius vienija ne tik bendras tikslas – geresnės darbo sąlygos, bet ir bendri pomėgiai. Šeštadienį nugriaudėjo didžiausias rudens renginys – tradicinė Grybų šventė. Joje susirinko gausus būrys „Sandrauga“ narių, jų šeimų narių ir draugų.  Suvažiavę net pora autobusų, Šventės dalyviai nepamiršo pasiimti ir plačių šypsenų.

Į Marcinkonis atvykusius dalyvius pasitiko didžiulis laužas ir karšta kava, kurie sušildė sušalusius ir apsnūdusius. Tuomet visi išsiskirstė grupelėmis ir patraukė dairytis grybų karališkuose Varėnos miškuose. Kaip jiems sekėsi grybauti, galite pamatyti nuotraukų galerijoje, o mes pasakysime tik tiek, kad grybų tikrai netrūko.

Šventės dalyviai vaišinosi karšta, tradicine dzūkiška sriuba, suposi ant sūpynių, azartiškai dalyvavo sportinėse rungtyse, o vėliau patraukė į Varėnos miestą pasidairyti po ten vykstančius renginius.

Šiemet pereinamąją taurę virvės traukimo rungtyje laimėjo LPS „Sandrauga“ administracija, o aukso, sidabro ir bronzos medalius išsidalijo tinklinio, bėgimo su maišais ir metimo į lanką dalyviai.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiesiems, kad nepabūgo ryte krapnojusio lietaus ir dalijosi savo gera nuotaika bei entuziazmu :)

Daugiau šventės akimirkų galite rasti čia.

Rūta Geležinė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *