Diena už orų darbą

2014-10-07

Orus darbas – ne prabanga, o būtinybė. Pasaulinę dieną už orų darbą siekiama atkreipti dėmesį, kad žmonės darbe susiduria su prievarta, diskriminacija ir draudimu laisvai reikšti savo nuomonę. Tad norėtumėm Jums palinkėti nebūti abejingiems ir drąsiai ginti savo teises, buriantis į profesines sąjungas ir reikalaujant to, ko daliai darbdavių vis dar trūksta – pagarbos darbuotojams.

Sveikindamas su diena už orų darbą, Lietuvos profesinių sąjungų federacijos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis sakė, kad tikėtis, jog vieną rytą vis Lietuvos darbdaviai pabus ir staiga pajus pagarbą savo darbuotojams – būtų naivu. Taip pat naivu būtų ir laukti, kol šią, ir iš jos kylančias problemas išspręst valstybė.

„Dieną už orų darbą linkiu Jums nebijoti patiems imtis veiksmų ir ginti savo teises buriantis į profesines sąjungas ir garsiai kalbant apie problemas darbe, su kuriomis Jūs susiduriate. Dauguma problemų, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo neišsprendžiamos, drauge tampa įveikiamos. Nebūkite abejingi, jei esate negerbiami ar pažeidžiamos Jūsų teisės“ -kalbėjo LPSF „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis.

Dienos už orų darbą proga įvyko neeilinis Lietuvos profesinių sąjungų federacijos „Sandrauga“ valdybos posėdis, skirtas prie apskritojo stalo peržiūrėti Lietuvos profesinių sąjungų pastangas ir įdirbį užtikrinant orų darbą ir kovojant su pagarbos trūkumu darbuotojams.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *