UAB „Pekotra“ vadovas „nėrė į krūmus“

2012-12-07
Kaip rašėme anksčiau, Šiaulių rajono apylinkės teismas patenkino LPS „Sandrauga“ komiteto nario E.Norvilo ieškinį ir skubiai grąžino jį į UAB „Pekotra“ vairuotojo ekspeditoriaus pareigas. E. Norvilui nuvykus į darbovietę, su darbdaviu pavyko susisiekti tik telefonu. K. Cezaris nurodė, jog yra išvykęs ir skubų teismo sprendimą vykdys tada kai manys reikalinga.
Tą pačią dieną, 2012-12-06 Šiaulių rajono apylinkės teismo sprendimu buvo patenkintas dar vieno UAB „Pekotra“ vairuotojo ekspeditoriaus V.L.Skiriaus ieškinys, kuriuo vairuotojas skubiai grąžintas į darbą. Jam priteistas ne tik darbo užmokestis už priverstinės pravaikštos laiką 5 196,76 litus, bet ir 1000 litų neturtinės žalos.
Nors abu vairuotojai grąžintini į darbą skubiai, tačiau UAB „Pekotra“ direktorius K. Ceizaris nesiėmė jokių veiksmų, kad teismo sprendimas būtų skubiai įvykdytas.
LPS „Sandrauga“ išvada: pasirinktas „stručio principas“ K. Ceizario nuo teismo sprendimų neišgelbės, bet pridės dar ir vykdymo išlaidas. Manome, kad K. Ceizaris yra pavyzdys, kaip darbdavys, taupydamas darbuotojų sąskaita, sutaupytas lėšas išleidžia bereikalingiems teismo ir vykdymo procesams.

Žavinta Stroputė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *