Kęstutis Juknis radijo laidoje „Vektorius“

LPS „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis

2015-01-07

Šiandien, „Laisvoji banga“ radijo laidoje „Vektorius“ buvo kalbamasi apie visuomeninių organizacijų dalyvavimą valstybės valdyme. Tokios veiklos pavyzdžiu galėtų būti šiuo metu Lietuvoje kuriama Nacionalinė ekonominė ir socialinė taryba.  Diskusijoje dalyvavo Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis. 

Šiandien žurnalistas Audrys Antanaitis radijo laidoje „Vektorius“ klausė – „ar visuomenė turi teisę dalyvauti valstybės valdyme?“ Į šį klausimą buvo gilinamasi nagrinėjant Lietuvoje kuriamos socialinės ir ekonominės tarybos pavyzdį.

Laidoje dalyvavęs LPS „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis pastebėjo, kad šio projekto įgyvendinimas labai priklauso nuo organizacijų, turinčių socialinės atsakomybės jausmą.

„Socialinio dialogo kūrimas šiuo metu – pavojingai miglotas, o pilietiškai atsakingos įmonės nėra skatinamos į šio dialogo kūrimą“ – laidoje teigė K. Juknis.

Jis taip pat atkreipė dėmesį, kad valstybės valdymas yra kintantis procesas, todėl prie jo prisidėti visuomeninėms organizacijoms ir profsąjungos yra būtina, tačiau turėtų veikti rotacijos principas.

Laidoje dalyvavo Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis, Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos narė Nijolė Uinskienė, Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos prezidentė Alvita Armavičienė, Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Kristina Miškinienė.

Visą laidos įrašą galite išklausyti čia.

Parengė Rūta Geležinė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *