Kauno savivaldybės SĮ ,,Kapinių priežiūra“ direktoriui bus pateikti reikalavimai

 

2013 m. kovas 18 d.

Profesinės sąjunga ,,Sandrauga“ nariai sudaro daugiau nei pusę Kauno SĮ ,,Kapinių priežiūra“darbuotojų. Susiklosčiusią situaciją įmonėje svarstė šios įmonės komitetas ir nariai.

Akcentuota, kad duobkasių darbo užmokestis realiai yra sumažintas, nors administracijos atstovaiviešai aiškina, kad jis padidintas. Svarstytas klausimas dėl sveikų ir saugių darbo sąlygų sudarymo ne tik duobkasiams, bet ir visam įmonės personalui. Darbo drabužių netinkamumas, jų priežiūros (skalbimo) klausimų nesprendimas, neaprūpinimas specialia avaline, geriamo vandens darbuotojams nebuvimas tai tik keletas klausimų, kurių direktorius A.Virbickas negirdi – kalbėjo ne pirmus metus dirbantys žmonės. Nagrinėtas įmonės vadovų nemandagus elgesys su darbuotojais, jų  įžeidinėjimai ir psichologinio persekiojimo atvejai.

Susirinkimui vadovavęs LPS ,,Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis pasiūlė visiems darbuotojams dėl darbdavio, jo pavaduotojos elgesio, užgauliojimo, įžeidinėjimų, diskriminacinių veiksmų raštu kreiptis tiesiai į ,,Sandrauga“.Balsavimo  būdu priimti nutarimai.

Reikalavimai darbdaviui bus pateikti artimiausiu metu.

 

 

D. Beržinskas

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *