Kviečia vertinti mėgstamiausius pašto darbuotojus

2015-04-09

Lietuvos paštas skelbia vykdantis geriausio darbuotojo rinkimus. Balandžio mėnesį įmonė kviečia visuomenę  balsuoti „už geriausiai aptarnaujančius Lietuvos pašto darbuotojus“. Žinoma, visuomet džiugu matyti įmones, kurios imasi iniciatyvos pagerbti ir įvertinti savo darbuotojų triūsą. Tiesa, ar iš tiesų šis balsavimas grįstas vien gerais ketinimais darbuotojų atžvilgiu – dar galima pasvarstyti.

Kaip savo pranešime spaudai skelbia AB „Lietuvos paštas“, tradiciškai balandžio mėnesį vyksta geriausių šios įmonės darbuotojų rinkimai. Bus skaičiuojama kurie laiškininkai, klientų aptarnavimo specialistai, paštų viršininkai, „PayPost“ skyrių darbuotojai ir LP EXPRESS kurjeriai surinko daugiausiai komplimentų.

Tačiau užėjus į internete skelbiamos balsavimo formos puslapį paaiškėja, kad įmonė į savo darbuotojus žiūri ne taip jau labai pro rožinius pagarbos akinius, o greičiau – pro šalto apskaičiavimo monoklį: „geriausio darbuotojo rinkimai“ pavirsta į „atsiliepimus apie Lietuvos pašto darbuotojų aptarnavimą“. Pašto klientai skatinami palikti tiek gerus, tiek neigiamus atsiliepimus.

Vis dėl to tikimes, kad ši apklausa nepavirs į „raganų medžioklę“, o puikūs pašto darbuotojai bus  tinkamai pagerbti. Su šia mintimi skubame išreikšti palaikymą šioje įmonėje dirbantiems LPS „Sandrauga“ padalinio nariams, kurie ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir visuomet džiugina savo neblėstančiomis šypsenomis, bei optimizmu. Sėkmės!

Balsavimas vyksta internetiniame tinklalapyje www.lietuvospaštas.lt ir užpildžius anketą iki gegužės 7 dienos.

Parengė Rūta Geležinė, remiantis bns.lt ir lietuvospaštas.lt inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *