Šiandien „Sandrauga“ kryptis – jūra

2015-05-08 

LPS „Sandrauga“ kolektyvas šiandien lankosi pajūryje. Intensyvią dieną mūsų komanda pradeda nuo vizitų Klaipėdos įmonėse, o vėliau veiksmas persikels į Palangą, kur suplanuoti susitikimai su nariais, bei intensyvus konsultacijų grafikas.

Šiandien LPS „Sandrauga“ teisininkai Živilė Čeplauskė ir Deividas Beržinskas, bei pirmininkas Kęstutis Juknis lankėsi vienoje Klaipėdoje įsikūrusioje įmonėje, kur susitiko su įmonės vadovais ir administracija aptarti, kokiais būdais galima gerinti čia dirbančiųjų padėtį.

Kaip komentavo  LPS „Sandrauga“ pirmininkas, Kęstutis Juknis, susitikimo metu ieškota būdų, kaip, pasiremiant pažangių Europos šalių praktika, plėtoti bendradarbiavimą tarp profesinės sąjungos ir įmonės administracijos gerinant dirbančiųjų padėtį ir vystant socialinį dialogą.

Socialinio dialogo nauda tiek dirbantiesiems, tiek darbdaviams, jau seniausiai yra įrodyta vakarų Europos valstybių pavyzdžių. Tam yra labai svarbi įmonės vadovybės valia bendradarbiauti su profesine sąjunga.

„Norėdami plėtoti socialinį dialogą turime nuolatos keistis informacija, bei kartu ieškoti būdų kaip spręsti problemas ir gerinti darbuotojų padėtį, pvz.: švietėjiška veikla, kolektyviniais susitarimais ar pan.Svarbu nepamiršti į šiuos procesus kiek įmanoma labiau įtraukti ir pačius darbuotojus. Būtent dėl šių esminių principų šiandienos susitikimo metu ir buvo sutarta“ – pasakojo K. Juknis.

Po susitikimo Klaipėdoje, LPS „Sandrauga“ komanda išvyko į Palangą, kur laukia suplanuoti susitikimai su nariais. Ketinama aptarti jiems šiuo metu svarbiausias aktualijas, o vėliau bus teikiamos individualios teisinės konsultacijos.

LPS „Sandrauga“ inf.

 

 

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *