Atšauktas mokslo metų ilginimas

2015-06-11

Pedagogai gali nustoti gerti vaistus nuo galvos skausmo. Na, bent jau dėl vieno klausimo – kaip išlaikyti mokinių susidomėjimą pamokomis vasarą. Švietimo ir mokslo ministerija (sutr. ŠMM) informuoja, kad mokslų metų prailginimas – atšauktas.

Buvusio švietimo ir mokslo ministro D. Pavalkio priimtas įsakymas dėl mokslo metų ilginimo kritikuotas kaip bandymas lopyti švietimo sistemos spragas kosmetinėmis priemonėmis. Šio projekto spragos įvardintos ir ŠMM pranešime:

„Prieš ilginant mokslo metus reikia numatyti  konkrečius darbus tokiai svarbiai pradžiai. Tiksliai suplanuoti, kokios ugdymo  veiklos  turėtų būti įgyvendinamos konkrečioje mokykloje,  kokios bus reikalingos papildomos priemonės, ištekliai. Taip pat labai svarbu padėti mokytojams  tam pasirengti.  Turėtume atsižvelgti  ir į egzaminų tvarkaraščius, kad jie netrukdytų  ugdymo procesui mokyklose“, – ministerijos pranešime cituojama ministrė A. Pitrėnienė.

Priminsime, kad po praėjusią savaitę LPS „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis buvo susitikęs su naująja ministre A. Pitrėniene. Susitikimo metu buvo aptarta ir daugiau galimų sistemos pertvarkų. Plačiau apie tai galite rasti čia.

Parengė Rūta Geležinė, remiantis ŠMM inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *