Kauno miesto savivaldybė paduota į teismą

2015-06-20

„Sandrauga“ kreipėsi į teismą, prašydama panaikinti Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimą dėl savivaldybės administracijos pertvarkų, kuriomis numatomas drastiškas darbuotojų, bei tarnautojų atleidinėjimo bumas.

„Sandrauga“ kreipėsi į teismą, prašydama panaikinti naujosios Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimą, jau spėjusį ne vienam šios įstaigos tarnautojui išprovokuoti nemigos naktis, migrenos priepuolius, bei nervų susilpnėjimą.

Jau yra tapę įprasta, kad pasikeitus merams ir tarybų sudėtims, miestų ir rajonų savivaldybėse neilgai trukus ima dvelkti „pokyčių vėjais“ ir prasideda reorganizacijos, restruktūrizacijos, pertvarkos… Savaime suprantama, tai skaudžiausiai atsiliepia ir šių įstaigų darbuotojams, kurie pagrįstai verčiami nerimauti ir jaudintis dėl savo darbo vietos.

Viešai paskelbtas Tarybos sprendimas jau spėjo sulaukti ir nemažo atgarsio visuomenėje. Kol vieni Kauno gyventojai džiūgauja numatomu „biurokratų galvų kapojimu“, kiti – supranta, kad dirbti savivaldoje priimami tik kompetentingi ir išsilavinę specialistai, kuriems keliami itin aukšti reikalavimai.

Minimas  Tarybos sprendimas buvo priimtas šių metų birželio 9 d. Juo numatoma atleisti kas penktą savivaldybės administracijos darbuotoją ir taip bendrą personalo skaičių sumažinti nuo 786 iki 630. Šiuo sprendimu taip pat numatoma įsteigti 10 naujų Kauno miesto savivaldybės administracijos skyrių, panaikinti 17, pervadinti – 14.

Kauno miesto savivaldybėje „Sandrauga“ padalinys įkurtas dar 1999 m. ir šiuo metu yra didžiausias Kauno miesto savivaldybės dirbančiųjų susivienijimas.

Parengė Rūta Geležinė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *