Vyksta geriausio socialinio darbuotojo rinkimai

2015-07-24

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija organizuoja konkursą, skirtą išrinkti ir apdovanoti geriausią socialinį darbuotoją. Tikrai žinome, kad LPS „Sandrauga“ gretose yra daugybė profesionalių, atsidavusių, puikių socialinių darbuotojų, tikrų tikriausiai vertų GERIAUSIOJO vardo. Tad būkime aktyvūs, solidarūs, palaikykime kolegas ir padėkime jiems sulaukti užtarnauto pripažinimo!

Kaip informuoja ministerija, konkursas yra skelbiamas siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio darbuotojo profesiją: šių darbuotojų veiklą, nuopelnus, atsidavimą ir pastangas, kurių prireikia kiekvieną dieną padedant ir dirbant su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais, šeimomis, bendruomene bei su patiriančiais krizę.

Siūlyti kandidatūras į geriausio socialinio darbuotojo titulą yra kviečiamos socialinių paslaugų įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, savivaldybės, seniūnijos, bendruomenės bei pavieniai Lietuvos gyventojai.

Savo palaikymą išreikšti reikia iki š.m. rugpjūčio 20 dienos elektroniniu paštu post@socmin.lt, laiško temos laukelyje nurodant konkurso pavadinimą („GERIAUSIO SOCIALINIO DARBUOTOJO RINKIMAI“).

Pretendentus vertins komisija, o laimėtojai bus apdovanoti Lietuvos socialinio darbuotojo dieną – rugsėjo 27-ąją, kuomet, skelbiama ministerijos pranešime, „iškilmingame renginyje aukščiausiu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įsteigtu apdovanojimu – „Gerumo žvaigžde“ – bei ministrės padėkomis bus apdovanoti 6 skirtingose nominacijose pagal klientų grupes išrinkti socialiniai darbuotojai“.

Pretendentams į geriausio socialinio darbuotojo titulą keliami šie reikalavimai:

  1. Pretendentas yra socialinis darbuotojas, socialinio darbo organizatorius, specialistas socialiniam darbui.
  2. Dirba socialinių paslaugų įstaigose, sveikatos priežiūros, ugdymo įstaigose, nevyriausybinėse organizacijose ir pan. su vaikais, senjorais, neįgaliaisiais, šeimomis, bendruomene, patiriančiais krizes.
  3. Yra įgijęs Lietuvos Respublikos socialinių paslaugų įstatymo 20 straipsnio 3 dalyje numatytą išsilavinimą ir nuolat tobulina savo profesinę kompetenciją.
  4. Turi autoritetą bendruomenėje, juo pasitiki žmonės, su kuriais jis dirba, yra pateikti palankūs klientų atsiliepimai apie socialinio darbuotojo veiklą.
  5. Geba suburti kolegas bendram darbui ir sėkmingai dirba tarpžinybinėje komandoje.
  6. Yra iniciatyvus, aktyvus bendruomeninėje veikloje, į šią veiklą geba įtraukti ir savo klientus.

Parengė Rūta Geležinė. Daugiau informacijos apie konkursą rasite Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos puslapyje. Atrankos kriterijai skelbiami čia.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *