„Sandrauga“ keliauja į Tauragę

2015-07-20

Šiandien Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ atstovai keliavo į vakarų Lietuvą, kur  susitiko su Tauragės rajono savivaldybės Meru ir Administracijos Direktoriumi. Šis susitikimas su administracija – pirmasis po to, kai praėjusį mėnesį Tauragės rajono savivaldybės darbuotojai susibūrė į profesinę sąjungą.

Tai – pirmasis darbinis vizitas, kuomet „Sandrauga“ lankosi Tauragėje spręsdama darbo, valstybės tarnybos problemas.

Susitikimo metu buvo aptartos socialinio dialogo plėtros – kolektyvinės sutarties sudarymo galimybės, bei išsakytos darbuotojams šiuo metu aktualios problemos: priedų ir priemokų mokėjimo tvarka, kai kurių darbo patalpų būklė, bei darbo patalpų papietauti nebuvimas.

Aptartos ir vidaus tvarkos taisyklės, kuriose tam tikros nuostatos turi būti koreguojamos ir derinamos su profesine sąjunga.

Profesinės sąjungos atstovai buvo patikinti, kad bus sprendžiamos problemos susijusios su darbo patalpomis. Pažadėta įrengti patalpas, skirtas darbuotojams papietauti, nes šiuo metu tokių nėra.

Savivaldybės vadovai taip pat pažadėjo įrengti oro kondicionierius ketvirto aukšto patalpose, kuriose vasarą būna didžiausia kaitra. Tiesa, vargu ar čia dirbantieji pokyčių sulauks dar šią vasarą – kondicionierius įrengti tikimasi iki 2016 metų.

Rūta Geležinė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *