Mokytojams už pavadavimą bus mokama papildomai

2015-07-27

Švietimo ir mokslo ministerija patvirtino įsakymo „Dėl švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarko aprašo patvirtinimo“ pakeitimus, kuriais oficialiai įtvirtinamas papildomas darbo apmokėjimas mokytojams už pavadavimus.  

Mokytojams už kolegų pavadavimą bus mokama papildomai, iš savivaldybėms skiriamos dotacijos mokinio krepšeliui finansuoti, informuoja Švietimo ir mokslo ministerija (sutr.-ŠMM) savo išplatintame pranešime spaudai.

Ši tvarka įtvirtinta „Dėl švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarko aprašo patvirtinimo“ įsakymo pakeitimu Nr. V-791), kuriuo įsakymas papildytas punktu 41:

„Švietimo įstaigų vadovai, neviršijant darbo užmokesčiui skirtų lėšų, gali nustatyti  darbuotojams priedus už aukštą kvalifikaciją, skubių, svarbių ar sudėtingų darbų vykdymą, priemokas už laikinai nesančių darbuotojų funkcijų arba rašytiniu darbuotojo sutikimu – papildomų darbų vykdymą (jeigu nesudaroma papildoma darbo sutartis), nurodant konkretų terminą, bet ne ilgesnį kaip iki kalendorinių metų pabaigos. Bendra šių priedų ir priemokų suma neturi viršyti darbuotojui nustatyto tarnybinio atlyginimo dydžio“.

Parengė Rūta Geležinė, remiantis smm.lt inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *