Vasaros sezonui artėjant

2013-05-13

Artėja vasaros sezonas, kurio metu kiekvienas studentas ir moksleivis, siekdamas užsidirbti papildomų pajamų, skuba susirasti sau darbą.

Tai itin patogus laikas darbdaviams ne tik padidinti  savo pajamas, tačiau naudojant pigią darbo jėgą, jas sutaupyti. Atsiranda nelegalaus darbo tikimybė.

Taigi, prieš pasakant: „šią vasarą man tinka bet koks darbas ir pas bet ką“, siūlome nepamiršti, kad dirbant be darbo sutarties darbdavys Jums gali neatlyginti už darbą. Susirgę negausite pašalpos, o susižalojus darbe nebus atlyginama žala. Žuvus darbo vietoje, artimieji ne tik netektų brangaus žmogaus- jie negautų ir piniginių išmokų.

Todėl rinkitės atsakingai ir, prieš priimdami sprendimą,  gerai pagalvokite!

Profesinė sąjunga „Sandrauga“ visada pasiruošusi Jums šiuo klausimu  padėti. Mūsų organizacijoje dirba kvalifikuoti specialistai į kuriuos galite kreiptis darbe susidūrę su teisiniais sunkumais. Kompetetingai  suteiksime informaciją, bet kuriuo Jums rūpimu teisiniu darbo klausimu.

 Jau radai darbo vietą šiai vasarai? Abejoji dėl siūlomų sąlygų ir sutarties? Nedelsk, registruokis konsultacijai pas mus ir jauskis saugus.

Informacija telefonu: 8-37-20 65 97

LPS „Sandrauga“

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *