Prasideda registracija į mitingą

2015-08-11

Dirbančiuosius vergalizuojantis darbo kodekso projektas Seimą pasieks kiek mažiau nei po mėnesio, todėl nebėra laiko delsti.   LPSF „Sandrauga“ kviečia savo narius aktyviai kovoti už savo teises į orų, apmokamą ir saugų darbą,  š.m. rugsėjo 10 dieną, 12 val. prie LR Seimo ir Vyriausybės vyksiančiame mitinge.

Lietuvos profesinių sąjungų federacija „Sandrauga“, solidariai su kitomis šalies profesinėmis sąjungomis, priešinasi skubotam „Socialinio modelio“ projektui, darbo kodekso „liberlizavimui“ ir mėginimui įteisinti dirbantiesiems žalingas nuostatas, kurios palies visus be išimties dirbančiuosius.

Todėl kviečiame į rugsėjo 10 dieną vyksiantį mitingą prie LR Seimo ir Vyriausybės, kurio metu aiškiai, solidariai ir nedviprasmiškai pareikšime – mes prieš SosModelį!

Mitingas prasidės prie Seimo rūmų ir vėliau persikels prie Vyriausybės. Preliminari renginio trukmė – 3 val. LPS „Sandrauga“ nariams, dalyvausiantiems mitinge, bus organizuojamas bendras transportas. Išvykstame 2015 m. rugsėjo 10 d., 9.30 val. nuo „Sandrauga“ būstinės.

Suprantančiuosius šio mitingo reikšmę, norinčius ir galinčius dalyvauti, prašome iki š.m. rugsėjo 3 dienos registruotis el.paštu zivile.z@sandrauga.lt arba telefonu (8-37) 20 65 97.

Registruojantis į mitingą, reikia nurodyti savo vardą, pavardę ir ar renginio dienai bus reikalingas atleidimo nuo darbo raštas pagal DK 183 str. 3 dalį.

LPSF „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *