Kviečiame į Grybų šventę

2015-09-15

Kiekvienas save gerbiantis grybautojas bent kartą per metus apsilanko Dzūkijoje. O kada geresnis laikas tai padaryti, jei ne garsiosios Grybų šventės metu? Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ kviečia savo narius ir jų šeimas kasmetiniam susibūrimui gryname ore – Varėnos grybų šventėje. 

Ilgamečiai „Sandrauga“ nariai jau gerai žino, ko galima tikėtis dalyvaujant šioje, jau tradicine spėjusioje tapti, šventėje. O jei į profesinės sąjungos gretas įsijungėte dar neseniai, ar per metus jau spėjote užmiršti, primename kelis dalykus, kuriuos verta žinoti:

  • Kelionė ir „Sandrauga“ organizuojamos pramogos profesinės sąjungos nariams ir jų šeimų nariams (t.y. tėvams, vaikams ir sutuoktiniams) nemokami.
  • Jei norite vežtis vaikų, registruodamiesi paminėkite ir jų amžių – atsižvelgiant į vykstančių vaikų skaičių ir amžių derinsime jiems skirtus užsiėmimus.
  • Bendras transportas organizuojamas iš Kauno, jei esate iš kito miesto – susisiekite su mumis aptarti kelionės galimybių.
  • Jei turite pasiūlymų, kaip šią šventę padaryti dar įdomesnę – nepasididžiuokite savo idėjomis pasidalinti ir su mumis. Ypatingai laukiame mokančių ir mėgstančių groti.
  • Į šventę rekomenduojame pasiimti botus, apsiaustus nuo lietaus ir krepšelius grybams. Nepriklausomai nuo oro, jie tikrai pravers.

Šiais metais veiksmas vyks rugsėjo 26 d. (šeštadienį). Norinčius vykti kartu, registruotis prašome iki šio penktadienio, t.y. rugsėjo 18 d.

Registracija vyksta el.paštu zivile.z@sandrauga.lt arba telefonu (8-37) 20 65 97.

Rūta Geležinė

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *