Išeiti ar neišeiti iš darbo šalių susitarimu?

2015-10-06

Vykdant reorganizacijos procesą Kauno  miesto savivaldybėje, darbuotojams yra siūloma baigti valstybės tarnybą išeinant iš darbo šalių susitarimu. Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ atkreipia dėmesį, kad toks pasiūlymas, kad ir labai geromis sąlygomis, valstybės tarnautojams gali būti žalingas, bei pataria nepamiršti pasikonsultuoti su savo atstovais prieš priimant sprendimus .

Atsižvelgdama į šiuo metu Kauno miesto savivaldybėje susiklosčiusią padėtį, Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“  primena, kad šalių susitarimu iš darbo išėjęs asmuo, priklausomai nuo išeitinės kompensacijos atskaitymo būdo, gali prarasti valstybės tarnautojo statusą.

Net ir vykstant reorganizacijai, išeiti iš darbo savanoriškai šalių sutarimu valstybės tarnautojui nėra naudinga. Prarandama teisė gauti kito darbo Kauno miesto savivaldybėje pasiūlymus, prarandamas valstybės tarnautojo statusas, bei kitos socialinės garantijos ir galimybės.

Dar kartą prašome Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ narių – prieš priimant sprendimus, pasirašant dokumentus ar darant kitokius su darbo santykiais susijusius žingsnius, būtinai pasikonsultuokite su savo atstovais! Taip apsidrausite nuo klaidingų, ar net dezinformacija pagrįstų sprendimų.

Jeigu dar nesate „Sandrauga“ narys, informaciją kaip tai padaryti galite gauti telefonu (8-37) 20 65 97, elektroniniu paštu info@sandrauga.lt, arba interneto svetainėje www.sandrauga.lt

Parengė Rūta Geležinė, LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *