Susitikimas Jonavos kultūros centre

2015-10-12

Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ atstovai šiandien lankėsi Jonavoje, kur susitiko su Jonavos kultūros centro vadovybe. Susitikimas surengtas siekiant taikiu būdu išspręsti kylantį konfliktą dėl darbuotojų darbo funkcijų keitimo ir rasti abiems pusėms priimtą situacijos sprendimo būdą.

Susitikimas su Jonavos kultūros centro direktore G. Vaiciekavičiūte ir jos pavaduotoju personalui E. Gedvila buvo skirtas aptarti įstaigos išleistą įsakymą, kuriuo norima keisti  dalies darbuotojų darbo funkcijas. Jis surengtas po to, kai gavusi darbuotojų pranešimus apie keičiamas jų darbo sąlygas, profesinė sąjunga įteikė įstaigai reikalavimą minimą įsakymą panaikinti.

Profesinės sąjungos atstovų nuomone, inicijuojami pokyčiai dirbantiesiems yra nepalankūs ir iš esmės blogintų jų darbo sąlygas. Siekiant išvengti gilesnio konflikto, abi pusės šiandien susitiko prie derybų stalo ieškodamos visus tenkinančio sprendimo būdo.

Preliminariai, profesinės sąjungos atstovų pateikti pasiūlymai įstaigos vadovybei pasirodė priimtini, tačiau ar iš tiesų pasiseks situaciją išspręsti socialinio dialogo būdu, išvengiant aštresnių gynybos priemonių panaudojimo – informuosime vėliau.

Parengė Rūta Geležinė, LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *