Pasaulio miestai, pasaulio darbai

2015-10-17

Devintus metus iš eilės rengiamas konkursas „Cities at work“ (liet. dirbantys miestai) skatina fotografus įamžinti miestus ir juose vykstančius procesus. Kaip suponuoja pavadinimas – darbo tema šiame konkurse taip pat užima ne paskutinę vietą. Pavyzdžiui, šiais metais absoliučia nugalėtoja išrinktoje nuotraukoje „Xyclops“  pavaizduotas meistras savo darbe.


Ankit Narang „In Between Work“ (liet. tarp darbų) – „16:00“ kategorijoje nugalėjusi nuotrauka.

Kviečiame pasidaryti po 2015 metų laimėtojų darbų galeriją, atskleidžiančią kaip skiriasi miestai skirtingose pasaulio šalyse, bei kaip atrodo gyvenimas – ir būtent darbas – juose.

Konkursas organizuojamas nuo 2007 metų, jame varžosi fotografai iš 113 šalių. Be pagrindinio apdovanojimo geriausios metų nuotraukos autoriui, laimėtojai išrenkami trijose pagrindinėse kategorijose, suskirstytose pagal žemynus – Šiaurės ir Pietų Amerikos žemynų, EMEA (Europa, Vidurinieji rytai ir Afrika) ir Azijos-Ramiojo vandenyno šalių. Konkursas leidžia dalyviams pateikti iki 24 nuotraukų – po vieną kiekvienai paros valandai.

Geriausias nuotraukas galite peržiūrėti čia. Plačiau susipažinti su konkursu, bei ankstesnių metų nugalėtojų darbais galite organizatoriaus svetainėje čia.

Parengė Rūta Geležinė, The Guardian ir Upoty 2015 inf. Nuotr. – creative commons, eflon.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *