Užsiminta apie mokytojų atlyginimų didinimą

2015-10-26

Švietimo ir mokslo ministerija informuoja apie ketinimus nuo 2016 m. sausio padidinti mokytojų atlyginimus, tačiau kiek tiksliai turėtų kilti algos neatskleidžia. Vis dėl to, mokytojams apsidžiaugti dar per anksti  –  verta prisiminti, kad 2016 m. biudžete švietimui nėra numatyto papildomo finansavimo, tad ir atlyginimų kėlimui lėšų ministerija turės ieškoti kitais keliais.

Kaip informuoja Švietimo ir mokslo ministerija (sutr. – ŠMM), švietimo ministre vizito metu Telšiuose pedagogus patikino, kad „nuo sausio 1 dienos kils visų mokytojų atlyginimai“.

Taip skelbiama, kad eksperimentinė klasės metodika vis tik bus išbandoma 5 savivaldybėse, nors anksčiau pranešta, kad abiems šiems ketinimams reikia papildomų lėšų, kurių 2016 m. biudžete nėra numatyta.

Tuo tarpu kai kuriuose šaltiniuose pastebima, kad kad mažėjant Europos struktūrinių fondų skiriamam finansavimui, šiuo metu LR Seimo komitetuose svarstomame 2016 m. valstybės biudžeto projekte finansavimas švietimo ir mokslo sričiai  numatyta mažiau lėšų negu 2015 m.

Parengė Rūta Geležinė, remiantis Švietimo ir mokslo ministerijos inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *