Prasidėjo konsultacijos Tauragės šilumos tinkluose

2015-11-05

Vakar LPS „Sandrauga“ atstovai lankėsi Tauragėje, kur susitiko su  UAB „Tauragės šilumos tinklai“ vadovybe pasikalbėti apie įmonės pertvarkas, paskutinius struktūros pokyčius, bei viso to įtaką dirbantiesiems. Pertvarkų klausimas Tauragės šilumos tinkluose yra itin opus, mat įmonės struktūra per pastaruosius kelis mėnesius keitėsi kelis kartus, o darbuotojai buvo tai informuojami apie numatomą jų atleidimą, tai – nebe.

Vakar rengtas susitikimas buvo organizuojamas atsižvelgiant į tai, kad kelis kartus pasikeitus įmonės struktūrai, keitėsi ir darbuotojų padėtis: iš pradžių jiems buvo išdalinti, o vėliau atšaukti atleidimų lapeliai. Savaime suprantama, nuolatinėje nežinioje dėl ateities atsidūrę darbuotojai patyrė nuolatinę psichologinę įtampą ir baimę prarasti darbą.

Tad ir informacija apie vėl pakeistą įmonės struktūrą, net ir atšaukus anksčiau (beje-neteisėtai) išdalintus atleidimo lapelius, sukėlė įtarumą ir toliau kurstė nerimą. Tad vakar LPS „Sandrauga“ susitiko su naująja įmonės vadovybe konkrečiai aptarti kokie pokyčiai vis tik yra numatomi įmonėje ir kaip tai gali paveikti darbuotojus.

Susitikimo metu profesinės sąjungos atstovai buvo patikinti, kad anksčiau planuoto atleidimų vajaus nebenusimato, tačiau keletas žmonių vis tik gali būti priversti palikti darbus. Sprendžiant šią situaciją, šį mėnesį paskirtas sekantis konsultacijų susitikimas.

Parengė Rūta Geležinė, LPS „Sandrauga“ inf. Nuotr.: GollyGforce – Living My Worst Nightmare / Foter.com / CC BY

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *