DK svarstymuose – tempo paieškos

2015-12-11

Panašu, kad „Socialinį modelį“ dar iki patekimo į Seimą lydėjusi skubėjimo karštligė pradeda užkrėsti ir šiuo metu posėdžiaujančio LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetą. Iki šiol rimtai ir atsakingai naujo DK nuostatas vertinęs komitetas šįkart savo pirmininkės buvo raginamas skubėti ir balsuoti, balsuoti, balsuoti.

LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas šiandien toliau nagrinėjo „Socialiniam modeliui“ priklausantį darbo kodekso projektą – buvo svarstomi laikinųjų darbuotojų įdarbinimo ir darbo garantijų klausimai.

Kaip pasakoja svarstymuose dalyvavęs LPS „Sandrauga“ pirmininkas Kęstutis Juknis,  susidaro įspūdis, kad  grandiozinis – tiek savo reikšme, tiek ir jį lydinčių pasiūlymų, bei versijų gausa – projektas, pamažu tampa per dideliu kąsniu  jį šiuo metu svarstančio komiteto pirmininkei.

„Šiandien ypatingai jautėsi komisijos pirmininkės skubėjimas: vietoje gilinimosi į svarstomas nuostatas ir taip, kaip priimtos jos paveiktų dirbančiųjų gyvenimus, komiteto nariai buvo raginami kuo greičiau balsuoti“ – teigė K. Juknis.

Apie tai, kokiomis „staigmenomis“ baigiasi tokie skuboti balsavimai, galite perskaityti Delfi straipsnyje „Seimas nėščiosioms ir mažų vaikų tėvams ruošia smūgį“, kurį rasite čia.

Parengė Rūta Geležinė, LSP „Sandrauga“ inf.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *