Įvyko parengiamasis posėdis byloje dėl dvigubų pareigybių

2015-12-14

Šiandien įvyko parengiamasis teismo posėdis byloje su vieno šalies kultūros centro vadovybe dėl mėginimo daliai šio centro darbuotojų pavesti nieko bendro su jų darbu neturinčias pareigas, nenumatant papildomo atlygio už papildomą darbą.

Į teismą profesinė sąjunga kreipėsi dėl kultūros centro administracijos priimto įsakymo, kuriuo mėginta valytojomis dirbančioms šio centro darbuotojoms, be tiesioginių pareigų,  priskirti ir papildomas rūbininkių pareigas.

„Sandrauga“ teisininkų teigimu, šis įsakymas piktina tuo, kad mėginama taupyti kultūros centro lėšas mažiausiai uždirbančios darbuotojų grupės sąskaita: pavedant papildomas užduotis, tačiau nenumatant jokių papildomų privilegijų (pvz.: darbo užmokesčio, darbo laiko sutrumpinimo ar pan.).

Kaip jau esame rašę anksčiau, į teismą nesutarimas parsikėlė po nesėkmingo mėginimo dialogo būdu suderinti kultūros centro administracijos ir profesinės sąjungos pozicijas. Nors iš pradžių atrodė, kad ginčą pavyks išspręsti gražiuoju, tačiau net ir praėjus mėnesiui laiko nuo susitarimo su profesine sąjunga, ginčytinas įsakymas nebuvo atšauktas.

LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *