Kauno buhalteriai susijungė į profesinę sąjungą „Sandrauga“ šeimoje

2015-12-22

Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ gretos pasipildė dar vienu padaliniu – įkurta Kauno viešojo sektoriaus buhalterių ir apskaitininkų profesinė sąjunga. Sveikiname naujus narius įsiliejus į „Sandrauga“ šeimą!   

Naujasis padalinys nuo daugumos kitų „Sandrauga“ šeimos padalinių skiriasi tuo, kad yra sukurtas ne darbovietės pagrindu – šiuos narius, dirbančius skirtingose įstaigose, vienija ne bendras „stogas“, o bendra profesija.

Kaip pasakoja LPS „Sandrauga“ pirmininkas K. Juknis, buhalterių įsiliejimas į profesinės sąjungos gretas puikiai iliustruoja šiuo metu pastebimą tendenciją, jog narystę profsąjungoje renkasi vis daugiau išsilavinusių, viduriniajai klasei priskirtinų profesionalų: mokytojų, policijos pareigūnų, vadybininkų, medikų.

„Tai rodo, kad pamažu išsivaduojame iš sovietmečiu sukurtų stereotipų apie tai, kas tai yra profsąjunga ir kuo ji užsiima. Šiuolaikinis žmogus supranta, kad darbas – yra vertybė, tad juo būtina rūpintis. Paprasčiausias ir garantuotas būdas tai padaryti – pasitelkiant į pagalbą kvalifikuotus specialistus, tampant profsąjungos nariu“ – pastebi LPS „Sandrauga“ pirmininkas.

Miesto mokyklose, darželiuose, bei kitose viešojo sektoriaus įstaigose dirbančius buhalterius ir apskaitininkus  burtis į profesinės sąjungos gretas ir aktyviai rūpintis savo darbo ateitimi paskatino Kauno miesto savivaldybės sprendimas įsteigti naują biudžetinę įstaigą – „Kauno biudžetinių įstaigų buhalterinė apskaita“.

LPS „Sandrauga“ inf.  Nuotr.: http://mrg.bz/ybpIEm

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *