LPS „Sandrauga“ įsikūrė Alytaus policijoje

2013-05-16

Informuojame, kad 2013 m. gegužės 15 dieną įvyko Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų susirinkimas, kurio metu, vadovaujantis LPS “Sandrauga” įstatų 33 punktu, buvo įkurtas LPS “Sandrauga” padalinys- Alytaus apskr.VPK pareigūnų bei darbuotojų profesinė sąjunga. Išrinkti įstaigos profesinės sąjungos valdymo organai-komitetas. Alytaus apskr.VPK pareigūnų bei darbuotojų profesinės sąjungos pirmininke išrinkta Živilė Čeplauskė.
Alytaus policijos viršininkas Česlovas Mulma apie įstaigoje įsikūrusią ir veikiančią profesinę sąjungą informuotas raštu.
Kviečiame visus Alytaus apskrities policijos sistemoje dirbančius pareigūnus, valstybės tarnautojus bei darbuotojus, dirbančius pagal darbo sutartį, jungtis prie aktyvaus ir teisiškai išprususio kolektyvo ir aktyviai ginti savo interesus. Primename, kad LPS „Sandrauga“ vienintelė profesinė sąjunga galinti pasiūlyti darbdaviui „nematomą“ narystę, nario mokestį mokant banke tiesioginiu diabetu. Todėl kviečiami Jungtis ir tie, kurie bijo vadovų psichologinio spaudimo dėl narystės.Jūs būsite saugūs ir nematomi!

LPS „Sandrauga“ administracija

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *