Vyko teismo posėdis dėl policijos pareigūnui skirtos nuobaudos

2016-04-13 IMG_0450

Panevėžio  apygardos administraciniame teisme šiandien nagrinėta byla dėl policijos pareigūno, kuris buvo nubaustas už tai, kad „miegojo“ tarnybos metu. Išgirdus tokį kaltinimą, fantazijai daug vietos nelieka, tačiau „Sandrauga“ teisininkai yra įsitikinę, kad pareigūnas šioje situacijoje nepadarė nieko blogo ir buvo nubaustas nepelnytai.

Panevėžio apygardos administracinis teismas šiandien nagrinėjo bylą, kurioje buvo prašoma panaikinti tarnybinę nuobaudą skirtą policijos pareigūnui už tai, kad miegojo tarnybos metu. Atrodytų ką čia ir be pridursi.

Vis tik Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ teisininkai mano, kad šįkart pareigūnas nekaltas. Mat „pagautas miegantis“ jis buvo naktį… poilsio pertraukos metu.

Tad ginant pareigūną šiandien teisme buvo aiškinamasi ką galima ir ko negalima daryti pareigūnui poilsio metu.

„Ar galima miegoti darbe?“  – šis klausimas atrodo paprastas ir nesudėtingas tik iš pirmo žvilgsnio. Galbūt ant stalo snaudžiantis biuro darbuotojas ir atrodytų keistokai, o jei kalbame apie dirbantįjį naktimis? Ar visą parą trunkančius budėjimus? 

Itin aktyviai šia tema prieš metus diskutavo medikų bendruomenė. Po to, kai pasipiktinęs pacientas išplatino miegančios ligoninės rezidentės nuotrauką, palaikydami savo kolegę tūkstančiai medikų ėmė kelti savo miegančių darbe nuotraukas į socialinius tinklus. Šią istoriją galite prisiminti čia.

Parengė Rūta Geležinė, LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *