Gyvenimas tapo per brangus?

2016-05-13 db87b7c14f93ced74dda4f2f055d227e

Gera žinia per darbus nespėjusiems, negalėjusiems ar tiesiog šiaip nedalyvavusiems paskutinėse protesto akcijose prieš darbo kodeksą, bet norintiems išreikšti savo pilietinę  poziciją. Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“ palaiko rytoj vyksiančią protesto akciją #gyvenimasperbrangus, bei kviečia tą patį padaryti ir jus!

„Mes tą patiriame kiekvieną dieną mokėdami nuomą, pirkdami maistą, dirbdami už varganą atlyginimą“ #gyvenimasperbrangus

Tai, kas mums yra sunkiai įperkama, tiesiogiai priklauso nuo mūsų gaunamų pajamų, taigi, atlyginimų.

Kad atlyginimai Lietuvoje vieni mažiausių Europos Sąjungoje – žinome. Kuo mažesnis žmogaus atlyginimas, tuo mažiau lieka lėšų sumokėjus mokesčius, tuo sunkiau įpirkti… bet ką.

Todėl LPS „Sandrauga“ skatina nebetylėti ir savo nuomonę apie atlyginimų/kainų santykį išreikšti dalyvaujant rytojaus mitinge Kaune.

Programa:

12 val. pradžia prie Laisvės al. Fontano, Kaunas.

12:30 Pasipriešinimo šventinė eisena iki santakos parko: atsineškit triukšmą keliančių instrumentų.

14:00 – 18:00 Gyventojų asamblėja Santakos parke: atviras mikrofonas pasisakyti susirinkusiems žmonėms. Kviečiame nelįsti į “didžiąją politiką”, o pasižiūrėti į mūsų gyvenimus, kasdien patiriamas problemas ir neteisybę darbe, universitete, rajone, mieste. Tarsimės kaip vystyti judėjimą, kaip galima solidariai spręsti iškeltas problemas.

Įspėjimas! Draudžiamas smurto ir neapykantos kurstymas prieš žmones bei politinės partijų agitacijos.

Iki susitikimo!

*Pabrėžiame, kad LPS „Sandrauga“ neorganizuoja rytoj vyksiančio renginio, todėl už savo veiksmus jo metu, protesto priemones, transportą ir t.t. atsakote patys.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *