Kam profsąjungoms reikalingas atstovas Seime?

2016-09-20Ką pasirinkti?

Mažiau nei mėnesiui likus iki Seimo rinkimų, politinės partijos dalijasi postus dar negavę reikiamų balsų skaičiaus, tačiau niekas jau nebekelia klausimo – kodėl ten einama?

Vidutiniam lietuviui daugiau ar mažiau aišku, kas ir ką, bent jau teoriškai, atstovauja Seime. Konservatoriai turėtų būti už tradicines vertybes ir mažesnę valstybės ekonominę kontrolę, socialdemokratai už darbuotojų teises ir socialinių garantijų užtikrinimą, tačiau jų lozungai šiuose rinkimuose labiau kvepia populizmu ir ideologijų susimaišymu nei orientyru piliečiams. Nebėra aišku, kas ir ką atstovauja, tačiau profesinės sąjungos išlieka ištikimos savo rėmėjams – dirbantiesiems.

Lietuvoje jau ilgai vyrauja situacija, kuomet dirbantieji yra bejėgiai prieš kapitalo turinčias įmones. Verslas ir politikai tapo vienu ir tuo pačiu, vienas kitą papildančios taurės. Valstybės piliečiai emigruoja, darbo sąlygos prastėja, o užmokestis kybo dugne – Lietuva tampa Europos Sąjungos Kinija. „Lietuvos Profesinių Sąjungų Centras“ jaučia pilietinę pareigą padėti pačiam jautriausiam ir skaitlingiausiam visuomenės sluoksniui – darbuotojams ir ruošiasi dalyvauti 2016 m. rinkimuose į Seimą.

Mūsų galimybės priklauso nuo jūsų paramos, todėl kviečiame remti mus artėjančiuose Seimo rinkimuose.

Paulius, LPS „Sandrauga“ inf.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *